II BAŚNIOWE SPOTKANIE NA ZAMKU

II BAŚNIOWE SPOTKANIE NA ZAMKU

data: 2023-08-16

⚜️ Serdecznie zapraszamy 2 września 2023 r. na II BAŚNIOWE SPOTKANIE NA ZAMKU BIERZGŁOWSKIM !!! ⚜️

Na zamek zaprosimy barwne postaci z bajek w pięknych kostiumach, które będzie można podziwiać podczas specjalnej parady. Pojawią się żywe rzeźby, szczudlarze, żonglerzy, akrobaci, klauni i linoskoczek.  Swoje sztuczki podczas dwóch pokazów  zaprezentuje iluzjonista. Będzie można także podziwiać pokazy rycerskie oraz kolorowy wielki balon na rozgrzane powietrze.

Ciekawie zapowiadają się warsztaty historyczne z Bractwem Kurkowym, warsztaty lalkarskie, plastyczne i edukacyjnych oraz konkursy organizowane przez bajkowych animatorów.

Przygotowane zostały także: warsztaty aktorskie, przedstawienie teatralne, filmowe karaoke dla dzieci z piosenkami z bajek oraz specjalny koncert baśniowych przebojów.

Podobnie jak w roku ubiegłym działać będzie wypożyczalnia kostiumów dla dzieci i dorosłych oraz okolicznościowa fotobudka. Przygotowano również bogatą ofertę cateringową.

W godzinach wieczornych specjalnie przygotowane iluminacje  oświetlą zamkowe mury, a gospodarze zamku, o godzinie 21.00, zaproszą odważnych gości na jego nocne zwiedzanie w stylu „Wakacji z duchami”.

Informacje dodatkowe:
Pokazy iluzjonisty zaplanowano na godzinę 11.30 i 13.00
O godzinie 12.00 odbędzie się przedstawienie teatralne.
W warsztatach lalkarskich będzie można uczestniczyć o 13.30 i 16.00.
O 14.00 wyruszy parada baśniowych postaci.
Na godzinę 15.00 zapraszamy na warsztaty aktorskie.
Koncert baśniowych przebojów rozpocznie się o godzinie 19.15.

Ks. Andrzej Jankowski