ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE

data: 2021-12-25

Życzenia bożonarodzeniowe ks. dyr. Andrzeja Jankowskiego

Boże Narodzenie to doświadczenie prawdy o tym, że Bóg jest blisko każdego człowieka. To On wkroczył w naszą historię, wybierając ludzką rodzinę. Od tamtego czasu każda wspólnota rodzinna zyskała szczególne znaczenie.

Niech czas Świąt Narodzenia Pańskiego, choć z pewnością inny od tych wcześniejszych, niech będzie przeżywany w kręgu najbliższej rodziny.

Życzę, aby Święta Bożego Narodzenia były czasem odnowy i umocnienia wiary, wzajemnej życzliwości i nadziei, która pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Zaproszenie Jezusa Chrystusa w tym czasie do naszych środowisk pracy i domów będzie również sposobnością do powierzenia Mu naszych słabości, kłótni, sporów oraz prośbą skierowaną o pomoc w życzliwym spojrzeniu na innych!

W tym miejscu chcę serdecznie podziękować za współpracę, życzliwość i otwartość serca, które są wyrazem chrześcijańskiej postawy na drugiego człowieka.

Wszystkim przekazuję szczere życzenia radosnych, rodzinnych oraz wolnych od trosk doczesnych Świąt Bożego Narodzenia! Przekazuję również najserdeczniejsze życzenia Bożego pokoju na nadchodzący rok 2022!

Z Bożym błogosławieństwem
ks. Andrzej Jankowski

Zamek Bierzgłowski, Boże Narodzenie 2021