Zimowy wypoczynek w Zamku Bierzgłowskim

Zimowy wypoczynek w Zamku Bierzgłowskim

data: 2021-02-05

Drodzy Sympatycy Diecezjalnego Centrum Kultury!

Z przyjemnością informujemy, że od piątku, 1️⃣2️⃣ lutego, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, możemy znów gościć Was w naszym zamku. To dobra informacja dla osób zmęczonych wielotygodniową izolacją oraz wszystkich poszukujących przestrzeni, komfortu i wyciszenia.


ZAMEK BIERZGŁOWSKI


Zapraszamy pielgrzymów z całej Polski na duchowy wypoczynek do Zamku Bierzgłowskiego – wyjątkowego XIII-wicznego gotyckiego zamku - „perełki” województwa kujawsko-pomorskiego.


Cisza i spokój


Diecezjalne Centrum Kultury jest miejscem niepowtarzalnym. Spotykają się tu cisza potrzebna do kontemplacji i spokój niezbędny do wypoczynku. Klimat krzyżackiego zamku, pełnego spokoju, sprzyja oderwaniu się od codziennych spraw, a piękny ogród otaczający kompleks budynków także zimą stwarza warunki do owocnego wypoczynku.


Kaplica


Na terenie Zamku znajduje się kaplica. Wszyscy Goście mają możliwość korzystania z kaplicy z Najświętszym Sakramentem w tabernakulum przez całą dobę oraz uczestnictwa w Eucharystii niedzielnej o godz. 9️⃣:4️⃣5️⃣.


Pokoje
 


W zamku dostępne są pokoje 1-, 2-, 3-, 4- i 6-osobowe.


Wyżywienie


Pobyt w Diecezjalnym Centrum Kultury wiąże się z możliwością dowolnego wyboru posiłków – w tym pełnego wyżywienia (śniadanie, obiad, kolacja).  


Jesteśmy nieustannie dostępni dla wszystkich kapłanów katolickich, osób konsekrowanych oraz osób świeckich związanych z Kościołem.


 

Zapisy na wypoczynek duchowy:  

- kontakt telefoniczny: 507 380 762
 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00)

- formularz wypoczynek duchowy - kliknij, aby się zapisać

- kontakt mailowy: zamek.centrumkultury@wp.pl


Serdecznie zapraszamy!