Oferta DCK

Oferta DCK

data: 2021-09-16

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w sezonie 2021/2022!

ZAMEK BIERZGŁOWSKI 

Zapraszamy pielgrzymów z całej Polski na duchowy wypoczynek do Zamku Bierzgłowskiego – wyjątkowego XIII-wicznego gotyckiego zamku - „perełki” województwa kujawsko-pomorskiego. 

Cisza i spokój 

 
Diecezjalne Centrum Kultury jest miejscem niepowtarzalnym. Spotykają się tu cisza potrzebna do kontemplacji i spokój niezbędny do wypoczynku. Klimat krzyżackiego zamku, pełnego spokoju, sprzyja oderwaniu się od codziennych spraw, a piękny ogród otaczający kompleks budynków także zimą stwarza warunki do owocnego wypoczynku.

 

Kaplica 


Na terenie Zamku znajduje się kaplica. Wszyscy Goście mają możliwość korzystania z kaplicy z Najświętszym Sakramentem w tabernakulum przez całą dobę oraz uczestnictwa w Eucharystii niedzielnej o godz. 9:45.


Pokoje

 

W zamku dostępne są pokoje 1-, 2-, 3-, 4- i 6-osobowe.


Wyżywienie 


Pobyt w Diecezjalnym Centrum Kultury wiąże się z możliwością dowolnego wyboru posiłków – w tym pełnego wyżywienia (śniadanie, obiad, kolacja).


 

Jesteśmy nieustannie dostępni dla wszystkich kapłanów katolickich, osób konsekrowanych oraz osób świeckich związanych z Kościołem.

 

Zapisy na wypoczynek duchowy:  


- kontakt telefoniczny: 507 380 762
 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00)

- formularz wypoczynek duchowy - kliknij, aby się zapisać

- kontakt mailowy: zamek.centrumkultury@wp.pl


 


Uroczystości

 

Organizujemy konferencje, uroczystości rodzinne (przyjęcie weselne, I Komunię Świętą, przyjęcie urodzinowe, jubileusze), stypy i spotkania integracyjne. 
Więcej w zakładce "OFERTA"